فروش اقساطی محصولات هواوی در فروشگاه مرکزی هواوی


نمایندگی هواوی ، فروش اقساطی گوشی ، فروش اقساطی هواوی ، فروشگاه مرکزی هواوی
تسهیلات اعطایی به کلیه متقاضیان محترم با نرخ کمتر از 1 درصد ماهیانه (کمترین نرخ بهره طبق مصوبه بانک مرکزی ج. ا. ا) صورت می پذیرد

1- کلیه کالاهای ارائه شده در این طرح با گارانتی رسمی می باشد.

2-  هرگونه عدم ارائه خدمات توسط شرکت های گارانتی، حقوقی را جهت عدم انجام تعهدات مربوط به تسهیلات برای مشتری ایجاد نمی کند.

3-  در صورت عدم ارائه مدارک مثبته شغلی و اعتباری این مرکز حق عدم فروش را برای خود محفوظ می داند و صرفاً انجام ثبت نام، حقوقی را برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

4-  چنانچه مشتری به تعهدات پرداختی در موعد مقرر عمل نکند این مرکز روند قضایی متناسب را جهت احقاق حقوق خود پیگیری خواهد کرد.

5- خرید اقساطی محصولات، شامل هدیه های فروش نقدی و یا جشنواره های اجرایی این مرکز نخواهد بود.

6- چنانچه خریدار (بهره بردار کالا) و پرداخت کننده چک اقساط متفاوت است باید ثبت نام برای صاحب چک انجام شود چرا که روند اعتبارسنجی می بایست برای پرداخت کننده چک انجام شود.

7- امکان فروش کالا بدون پرداخت چک به هیچ وجه وجود ندارد. حتی با ارائه سفته و یا گواهی کسر از حقوق.

8- تا اطلاع ثانوی مدت زمان تقسیط ۱۲ ماهه با نرخ ۲۱ درصد می باشد.

9- پرداخت ۱۲ ماهه با تعداد چک کمتر از ۱۲ عدد با اعمال فرمول رأس گیری مورد تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا امکان پذیر می باشد. تعداد چک ها باید مضربی از مدت زمان بازپرداخت باشد که توسط فروشندگان برای متقاضیان انجام می پذیرد.

10- متقاضی اقرار می نماید کلیه اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده تماماً با اختیار و تأیید وی انجام شده است.

11- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده به عهده مشتری می باشد و هرگونه مغایرت اطلاعات منجر به عدم دریافت تأییدیه اعتبار سنجی خواهد شد.

12- مسئولیت امنیت و عدم افشا اطلاعات متقاضیان پس از انجام ثبت نام به عهده این مرکز می باشد.

13- مالیات بر ارزش افزوده کارمزد طبق قوانین مالیاتی کشور هنگام خرید از مشتری اخذ می شود. لازم به ذکر است چک ضمانت بر اساس اصل و فرع تسهیلات اعطایی اخذ خواهد شد.

14- صدور بیمه نامه فقط برای خرید اقساطی موبایل و تبلت اجباری و به ارزش مبلغ تسهیلات است و شامل لوازم خانگی، صوتی و تصویری نمی شود. در صورت تمایل مشتری، بیمه نامه برای کل مبلغ خرید صادر می شود.

15- لازم به ذکر است 4 درصد مبلغ فاکتور اقساط در شاخه لوازم خانگی و 5 درصد مبلغ فاکتور اقساط در شاخه موبایل، تبلت و ساعت هوشمند به عنوان کارمزد در زمان فروش بابت هزینه های اعتبارسنجی، حق کارگری، انبارش و هزینه های مربوط به حمل داخلی شرکت از متقاضیان خرید اقساط اخذ می گردد. درصورتی که متقاضی خرید همزمان موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و لوازم خانگی را در یک فاکتور انجام دهد تنها کارمزد قابل اخذ ۳ درصد مبلغ فاکتور تجمیعی خواهد بود. ضمناً این کارمزد به همراه سود تسهیلات در فرمول محاسبه سایت لحاظ گردیده و هیچ مبلغی اضافه تر از ارقام نشان داده شده در فرمول محاسبه اخذ نخواهد شد و کارمزد کل در پایین پنجره فرمول به متقاضیان نشان داده می شود.

16- خرید ثانویه اقساط منوط به تسویه کامل خرید اولیه می باشد. لذا درخواست مجدد خرید فقط در صورتی که تمام تعهدات قبلی متقاضی وصول شده باشد، قابل بررسی خواهد بود. در صورتی که مشتری تمایل به تسویه زودتر از موعد داشته باشد می تواند با ارائه درخواست خود به فروشگاه و دریافت راهنمایی لازم چک های پرداختی را مسترد نماید. لازم به ذکر است در این حالت 90 درصد کارمزد متعلقه به مانده تسهیلات به مشتری مسترد می گردد.

پرداخت اقساط با چک بانکی معتبر صیاد

استعلام وضعیت اعتباری چک های متقاضیان از سامانه بانک مرکزی انجام می شود
لازم به ذکر است کد صیاد دسته چک در زمان خرید توسط فروشندگان استعلام می شود و در صورت سفید بودن وضعیت استعلام، فروش قابل انجام است؛ در غیر این صورت این مجموعه مسئولیتی در قبال مراجعه مشتری به فروشگاه نخواهد داشت. ضمناً ثبت نام هایی که با کد صیاد انجام می شود، مراحل اعتبارسنجی سریع تری خواهد داشت.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اقساطی تنها یک دقیقه زمان کافی است

فروش اقساطی فقط برای مشتریان ساکن تهران امکان پذیر می باشد
دقت داشته باشید مشخصات فرد ثبت نام کننده و پرداخت کننده چک صیاد باید یکی باشد

تنها در صورتیکه قبل از تکمیل فرم در سایت ثبت نام کنید از طریق حساب کاربری خود می توانید درخواست خرید اقساطی خود را پیگیری کنید.